Khoiba

Khoiba

"…písničky Khoiby je možno přirovnat ke květinám, které své kouzlo odhalují cudně a pozvolna. Nejprve nalákají nespornou melodickou přitažlivostí a posléze se rozvinou do netušené krásy pomocí zvukových hrátek, které se odehrávají jakoby mimochodem v druhém plánu."
Rock & Pop

"...křehké, ve své podstatě popové melodie a neotřelé, leckdy sympaticky mimózní elektro-kytarové aranže sem tam okořeněné vzletnými smyčci. To vše dohromady způsobilo, že se Khoiba rázem stala jedním z největších tuzemských hudebních příslibů."
musicserver.cz

“… Khoiba´s music can be compared to flowers that gradually reveal their charm and modesty. First, they lure with undeniable melodic attraction, which eventually develops into unexpected beauty with the help of fun sounds, which casually appear as if it were the second plan.”
Rock & Pop

“…fragile, in essence pop melodies and unusual, sometimes pleasantly irrelevant electro-guitar arrangements, time to time spiced up with soaring strings. All this together has given a sudden rise to Khoiba, who have become one of the domestic music scenes greatest potentials.”
musicserver.cz

Releases: